Vydělávejte

O nás

Firemní webové stránky, které si právě prohlížíte provozuje firma BRIO czech s.r.o. Jsme ryze česká společnost a své komplexní služby nabízíme široké veřejnosti včetně podnikatelských subjektů po celém území České republiky. Budujeme vlastní obchodní značku BRIO, která je zapsána u Úřadu průmyslového vlastnictví v registru ochranných známek pod číslem zápisu 337321.

Více o licencích, oprávnění a členství společnosti najdete na stránce s KONTAKTY.

Myšlenka unikátní makléřské společnosti, která by svým klientům dokázala nabídnout opravdu komplexní služby finančního, úvěrového a realitního poradenství, a to jak v oblasti bankovních i nebankovních produktů včetně realitních a pojišťovacích služeb vznikla v roce 2011. Od té doby usilovně pracujeme na rozšiřování srozumitelných a přehledných služeb pro každého. Jde nám především o potřeby a požadavky našich klientů a snažíme se o maximální efektivitu vzájemné spolupráce.

Záleží nám na tom, aby klienti ušetřili peníze a čas, který následně mohou využít pro své potěšení. Vážíme si důvěry každého našeho klienta a velmi nás potěší, pokud se i Vy rozhodnete vyzkoušet naše služby. Kompletní nabídku služeb si můžete prohlédnout zde na webu.
 

Děláme maximum proto, aby naše služby jako takové byly srozumitelné, přehledné a dostupné.

 

Základní hodnoty společnosti

Důraz na potřeby klienta
 

  cílem naší práce je spokojenost klienta

  nasloucháme potřebám klientů

  nabídky děláme na míru klientovi

  klientům nabízíme nezbytnou podporu

Důraz na etiku
 

  dodržujeme obecná pravidla etiky

  neděláme druhým co nechceme, aby oni             činili nám

  ctíme vlastní etický kodex

Důraz na profesionalitu
 

  neustále se vzděláváme

  nepodléháme pocitu sebeuspokojení

  chceme být nejlepší, nestačí nám                         průměrnost

  v rámci firmy sdílíme nabyté zkušenosti

Vize a mise

Naším posláním je poskytovat klientům, obchodním partnerům a zaměstnancům kvalitní a dlouhodobou péči. Ve vlastním zájmu nabízíme pouze kvalitní produkty a služby, jelikož takovýto standard je přání a očekávání lidí v našem okolí.

Společnou vizí je získat si respekt a uznání napříč českým trhem, a to jak od občanů, našich klientů, obchodních partnerů, tak i našich konkurentů. Víme, že toho dosáhneme pouze tehdy, budeme-li jednotní a budeme-li dlouhodobě prosazovat naši obchodní politiku, která je především orientována na dlouhodobý přátelský vztah s klientem.
 

Držíme se pravidla Tomáše Bati „Dobrý obchod je takový, kde jsou spokojeni všichni zúčastnění".