Vydělávejte

Životní a úrazové pojištění

Nevíte, jaké životní pojištění vybrat? Nevíte, jak nastavit odpovídající ochranu? Nebojte, to nevadí, rádi Vám pomůžeme s výběrem a nastavením vhodného životního pojištění.

Máte dluhy a potřebujete je mít zajištěné proti nenadálým výpadkům příjmů? Chcete, aby Vaše rodina byla zajištěná v případě událostí podstatně snižující Váš příjem? Chcete nadstandardní péči ve zdravotnictví?
 

Společně s vámi vymyslíme pojistné krytí odpovídající vašim potřebám. Životní pojištění nemusí být drahé, musí být funkční.


Životní pojištění je vhodné jak pro jednotlivce, tak i rodinu a má za úkol je chránit při nečekaných životních událostech. Pojištění je dobré si uzavřít v mladém věku, jelikož čím dříve si ho uzavřete tím méně budete platit. V této době se nejčastěji uzavírají dva druhy životních pojištění – investiční životní pojištění a rizikové životní pojištění.

Jestliže chcete být zajištěni, pak klikněte vpravo na tlačítko „Chci pojistit“ a vyplňte připravený formulář.     

Hlavní výhody a informace

 • Možnost změn a úprav v průběhu pojištění.
 • Velká nabídka pojistných rizik a možnost jejich kombinace.
 • Pojištění více osob v jedné smlouvě.
 • U investičního životního pojištění si můžete odečíst ze základu daně až 24 000 Kč za rok
 • Životní pojištění nemusí obsahovat investiční složku.

Další možnosti

Chcete si zajistit bezstarostnou dovolenou? Chtěli byste vědět více o pojištění Vaší občanské odpovědnosti? Platíte příliš za povinné ručení nebo havarijní pojištění?

Pak využijte následující nabídky dle Vaší potřeby:

   

Cestovní pojištění

 

 

Pojištění odpovědnosti

 

 

Povinné ručení nebo havarijní pojištění

Poraďte se s odborníkem   

Poskytne Vám více informací, poradí Vám nebo s Vámi sjedná službu osobně

Chci pojistit

Od našich klientů

„Chtěla jsem životní pojistku, kde budu krytá hlavně při nemoci, ale myslela jsem si, že už mě nikdo nepojistí. Syn mi doporučil pana Zdeňka Mutla, ten mi pomohl s výběrem správné pojišťovny i s nastavením částek. Poté jsem onemocněla a pojišťovna po mě chtěla hromady dokumentů. Díky aktivnímu přístupu a asistenci od pana Mutla, ale vše dobře dopadlo a pojišťovna mi peníze poslala. Tímto ještě jednou panu Mutlovi a celé společnosti BRIO děkuji.“

Ivana Šustrová, obsluha čerpací stanice, Bohdalov

Více informací o životním a úrazovém pojištění

Životní pojištění

Investiční životní pojištění

 • Investiční životní pojištění je kombinace pojistné ochrany s možností dosáhnout zhodnocení prostřednictvím podílových fondů.
 • Jedná se o moderní investiční produkt, kde klient sám může rozhodovat, jakým způsobem budou vložené prostředky investovány a v čase může klient i vše upravovat.
 • Tento produkt si našel své místo u českých spotřebitelů hlavně díky transparentnosti, flexibilitě a možnosti daňových úlev.
 • V případě smrti je vyplacena sjednaná pojistná částka a kapitálová hodnota. Pokud nebyla sjednána pojistná částka, je vyplacena pouze kapitálová hodnota k danému dni. V případě dožití je vyplacena pouze kapitálová hodnota pojištění.
 • Zhodnocení je zcela závislé na Vámi zvolené investiční strategii.

Rizikové životní pojištění

 • Rizikové životní pojištění je vhodně především pro jednotlivce, kteří se chtějí postarat o rodinné příslušníky v případě nenadálých životních situací.
 • Toto pojištění je bez tvorby kapitálové hodnoty, tedy není možné zde investovat. Naopak tím, že neobsahuje investiční složku, může být rizikové životní pojištění levnější variantou oproti pojištěním, kde se kapitálová hodnota tvoří.
 • Toto pojištění je také vhodné pro zajištění závazků, tedy půjček, úvěrů a investic a je možné jej vinkulovat ve prospěch finančního ústavu.
 • V případě smrti pak pojišťovna vyplatí peníze přímo bance a úvěr tím splatí.

Připojištění

Základem IŽP i RŽP jsou pojistné ochrany proti smrti, dále je však v těchto pojištěních možné sjednat i různá další připojištění:

 • Úrazové pojištění -  které vás finančně ochrání v případě úrazu a trvalých následků.
 • Pojištění pro případ invalidity – které vám pomůže v této životní situaci s nejzávažnější finanční ztrátou, a to již od I. stupně.
 • Pojištění pro případ pracovní neschopnosti – které vás zajistí při výpadku příjmu v důsledku dlouhodobé nemoci (vyplatí se především OSVČ v případě nemoci,  u komerčních pojišťoven vychází levněji, než pojištění v rámci veřejného zdravotního pojištění). 
 • Pojištění velmi vážných onemocnění - které vás zajistí v případě diagnózy  některých vážných onemocnění jako jsou např. infarkt, mrtvice, rakovina, cukrovka.
 • Pojištění pro případ hospitalizace – které vám zajistí denní sjednanou částku  za pobyt v nemocnici z důvodu úrazu nebo nemoci.
 • Pojištění dětí - které zajistí vaše dítě pro případ léčby a pomůže vám, abyste se o něj mohli postarat.
   

Životní pojištění je jeden z nejsložitějších pojistných produktů a dle našeho názoru vyžaduje profesionální přístup při sjednání i při následné péči a případných úpravách pojistných částek.