Vydělávejte

Bankovní hypotéka

Chcete financovat své bydlení nebo nákup pozemku? Potřebujete peníze na dokončení výstavby, rekonstrukce bydlení či jiné stavební úpravy? Věděli jste, že bankovní hypotéka může sloučit (konsolidovat) Vaše závazky?
 

Díky nízkým úrokovým sazbám je bankovní hypotéka vhodná pro nákup bydlení či pozemku, financování výstavby, rekonstrukce bydlení či sloučení úvěrů do jedné splátky.


Jste rozhodnutí pro bankovní hypotéku, pak stačí kliknout na tlačítko vpravo „Chci hypotéku“ a vyplnit připravený formulář.     

Hlavní výhody a informace

 • Nejvýhodnější úvěrový produkt
 • Doba splatnosti až 40 let
 • Vyřízení hypotéky může trvat i jen pár dní
 • Když vám banka zamítne hypotéku, tak jí můžete úspěšně vyřídit i v jiné bance
 • Hypoteční makléř má kalkulátory všech bank

Další možnosti

Chcete s námi konzultovat možnost získání nebankovní hypotéky? Chcete mít nemovitost řádně zajištěnou proti živlům? Nemáte nemovitosti k ručení a nezaručí se Vám nemovitostí ani třetí osoba? Chcete mít hypotéku zajištěnou proti nenadálým výpadkům příjmů?

Pak využijte následující nabídky dle Vaší potřeby:

   

Nebankovní hypotéka

   

Pojištění majetku

 

 

Bankovní spotřebitelský úvěr nebo nebankovní spotřebitelský úvěr oba úvěry bez zástavy

   

Životní a úrazové pojištění

Poraďte se s odborníkem   

Poskytne Vám více informací, poradí Vám nebo s Vámi sjedná službu osobně

Chci hypotékuHypotéka

Od našich klientů

„Rozhodl jsem se koupit nemovitost, jelikož nebyla dostatečná hotovost, požádal jsem finančního poradce. Pan Pavel Šustr mi vyhověl a společným úsilím jsme vymýšleli různé kombinace, až se vše podařilo. Pana Šustra doporučuji všem, co potřebují pomoci i poraditi ohledně financování nemovitostí, ale i jiných finančních služeb. Pomohl i pan Mutl s pojištěním domácnosti. BRIO mohu jen doporučit.“

David Dědek, 38 let, montážní dělník, Jihlava

Více informací o bankovní hypotéce

 

K čemu můžete použít bankovní hypotéku?

 


Hypotéky jsou v dnešní době nejlevnější a většinou i jediný způsob, jak financovat nákup nemovitosti, když nemáte dostatek vlastních financí. Existuje mnoho různých druhů hypotečních úvěrů a díky konkurenčnímu boji bank jsou i velice výhodné.
 

Základními parametry, o které se u hypotéky musíte zajímat, jsou úroková sazba, délka období fixace úrokové sazby, doba splácení, poměr hodnoty nemovitosti k výši hypotéky (LTV), možnost předčasného splacení či možnost mimořádných splátek a účelovost.


Nejnižší úroková sazba se nemusí rovnat nejlevnější hypotéce. Banky mají různé výpočty úrokové sazby a také jakákoliv sleva na úrokové sazbě bývá většinou podmíněna využíváním nějaké další zpoplatněné služby od banky.

Koupě nemovitosti

 • Chcete půjčit finanční prostředky na nákup rodinného domu, bytu, chaty, chalupy nebo stavební parcely?
 • Pokud máte pravidelné příjmy a dobrou splátkovou historii, můžete si zažádat o hypotéku v naší online žádosti. Hypotéku na koupi lze vyřídit rychle, a jestli máte vyhlédnutou nemovitost, bydlet můžete během několika týdnů.

Výstavba/rekonstrukce nemovitosti

 • Máte jasnou představu o tom, jak má vaše bydlení vypadat? Chcete si postavit nebo zrekonstruovat vlastní dům?
 • Hypotéka na výstavbu nebo rekonstrukci vám pomůže Vaše záměry naplnit. Je potřeba pamatovat na to, že hypotéku je nutné vždy zajistit nemovitostí v odpovídající hodnotě, a to může být u výstavby někdy problém, se kterým vám však rádi pomůžeme. Možnosti úvěrů na rekonstrukci bez ručení s vámi také náš hypoteční makléř rád probere.

Refinancování

 • Splácíte hypotéku a zajímá vás, jestli byste někde dostali lepší podmínky?
 • Proč zůstávat tam, kde nejste spokojeni a nejít za lepším? Hypotéku lze refinancovat ke konci fixního období a ušetřit můžetei desetitisíce. Navíc pokud jste doposud bez problémů spláceli, konkurenční banky se o vás poperou.
   

Využijte našeho hlídače fixace a my se vám ozveme v ten správný čas.
 


Hypotéka na cokoliv

 • Potřebujete půjčit neúčelově vetší sumu peněz?
 • Jednou z cest jak peníze od banky získat jsou klasické spotřebitelské úvěry. Pokud můžete bance nabídnout nemovitost do zástavy, pak bezúčelová americká hypotéka je pro vás jasnou volbou. Úroky budou totiž nesrovnatelně nižší než u klasického spotřebitelského úvěru, na druhou stranu, ale budou o něco vyšší, než u účelové hypotéky.

Proč si brát hypotéku, když jí nepotřebuji?

 • Dejme si příklad, že si vezmete hypotéku 1 000 000 Kč a tyto peníze vložíte na termínovaný vklad.  
 • Při splatnosti hypotéky na 30 let, fixaci 5 let a úroku 2,19 % p.a. (záměrně píši více než je průměr). Za období fixace zaplatíte 102 916 Kč na úrocích, které si ještě odepíšete z daní a tím získáte 15 437 Kč. Reálně tedy zaplatíte 87 478 Kč.
 • Pokud tento půjčený 1 000 000 Kč vložíte na termínovaný vklad na 48 měsíců (4 roky) se sazbou 3,4 % p.a., bude celkový úrok (zisk) po zdanění činit 120 709 Kč. Pozor, peníze na termínovaném vkladu jsou pojištěny do ekvivalentu 100 000 EUR (cca 2 700 000 Kč). Celkem tedy vyděláte za období fixace 33 231 Kč. To znamená, že za každý měsíc vyděláváte v čistém 553,85 Kč a to bez práce.
 • Samozřejmě je to modelová situace a úroky, jak hypoteční, tak u termínovaných vkladů se mění a proto je dobré sjednat si schůzku s finančním specialistou, který vám vše přesně spočítá s aktuálními sazbami úroků.
 • Bylo by hezké, kdyby cizí peníze vydělávaly pro Vás?