Vydělávejte

Nebankovní hypotéka

Chcete financovat své bydlení nebo nákup pozemku a banky Vám již nepůjčí? Potřebujete peníze na dokončení výstavby, rekonstrukce bydlení či jiné stavební úpravy a nedosáhnete na bankovní hypotéku? Věděli jste, že nebankovní hypotéka může sloučit (konsolidovat) Vaše závazky?
 

Díky nízkým úrokovým sazbám je nebankovní hypotéka vhodná pro nákup bydlení či pozemku, financování výstavby, rekonstrukce bydlení či sloučení úvěrů do jedné splátky.


Jste rozhodnutí pro nebankovní hypotéku, pak stačí kliknout na tlačítko vpravo „Chci hypotéku“ a vyplnit připravený formulář.     

Hlavní výhody a informace

  • Úvěr je zajištěn zástavním právem k nemovitosti
  • Doba splatnosti až 20 let
  • Zajímavá úroková sazba
  • Možnosti odkladu splátek
  • Oproti bankovní hypotéce minimum papírování

Další možnosti

Chcete s námi konzultovat možnost získání bankovní hypotéky, kde úrokové sazby jsou výrazně nižší než-li u nebankovní hypotéky? Jste podnikatelem či firmou a zajímá Vás spíše financování Vašeho podnikání? Nemáte nemovitosti k ručení a nezaručí se Vám ani třetí osoba?

Pak využijte následující nabídky dle Vaší potřeby:

   

Bankovní hypotéka

 

 

Podnikatelský úvěr nebo developerský úvěr

 

 

Bankovní spotřebitelský úvěr nebo nebankovní spotřebitelský úvěr oba úvěry bez zástavy

Poraďte se s odborníkem   

Poskytne Vám více informací, poradí Vám nebo s Vámi sjedná službu osobně

Chci hypotéku

Od našich klientů

„Řešili jsme splácení dluhů. Pan Novák i pan Šustr jsou ochotní a velice vstřícní. Mají lidský přístup a snaží se pomoci. Vždy vše vyřeší. Všem firmu BRIO a tyto pracovníky vřele doporučuji, nebudete zklamaní.“

Eva Hofmanová, 70 let, vychovatelka, Jetřichovice

Více informací o nebankovní hypotéce

 

K čemu můžete použít nebankovní hypotéku?

 

Nákup nemovitosti k bydlení či rekreaci

  • Nebankovní hypotéka Vám poslouží k financování nákupu bydlení nebo nemovitosti k rekreaci. Lze financovat rodinný dům, byt, rekreační chatu či chalupu a dokonce i nákup stavební parcely nebo pozemku.

Financování výstavby (dostavby) či rekonstrukce nemovitosti

  • Nebankovní hypotéka Vám pomůže financovat výstavbu či dostavbu Vaší nemovitosti nebo můžete financovat větší či menší rekonstrukci nemovitosti.

Refinancování tzv. konsolidaci nevýhodných závazků (dluhů)

  • Nebankovní hypotéka hravě zvládne sloučit Vaše dluhy do jedné splátky a díky nízkým úrokům můžete ušetřit i několik stovek až tisíců měsíčně. Nebankovní hypotékou lze vyplatit i exekuci nebo exekuce je-li jich více a dokáže Vám pomoci i v případě dražby Vaší nemovitosti.

Na cokoliv dalšího

  • Nebankovní hypotéka Vám poskytne peníze, které budete moci použít na cokoliv si jen budete přát. Například na nákup auta, na dovolenou, na studium, na nákup vybavení domácnosti, atd.