Vydělávejte

Nebankovní developerský úvěr

Vlastníte nemovitost, kterou chcete zrekonstruovat nebo přestavět na byty nebo komerční prostory a následně ji rozprodat či pronajmout? Uvažujete o nákupu vhodné nemovitosti pro účely developerského projektu? Hledáte finančního partnera pro realizaci nebo dokončení developerského projektu? Máte v ruce zajímavý projekt na výstavbu nebo přestavbu a sháníte financování?
 

Předložte nám svůj projekt a pokud záměr bude splňovat určité podmínky, včetně podmínky výnosu, tak Vám rádi s financováním nákupu, výstavby nebo představy nemovitosti pomůžeme.


Ujišťujeme Vás, že o Vašem projektu zachováváme maximální mlčenlivost a důvěrnost informací. Veškeré podklady a informace se stejnými zárukami konzultujeme pouze s našimi obchodními partnery, kteří zvažují projekt financovat, bez toho by to ani nešlo.

O svém projektu nám snadno můžete říct prostřednictvím připraveného formuláře vpravo pod tlačítkem „Chci developerský úvěr“.     

Hlavní výhody a informace

 • Úvěr je zajištěn nemovitostí vlastní nebo kupovanou, popřípadě ve vlastnictví třetí osoby.
 • Úvěrový rámec až 160 mil. Kč.
 • Postupné čerpání jednotlivých tranší schváleného úvěrového rámce dle postupu stavebních prací (dohodnutých etap rozestavěnosti).
 • Za vyřízení či sjednání úvěru neplatíte žádné poplatky dopředu individuální posouzení každého projektu.

Další možnosti

Nechcete si brát úvěr jako podnikatel, ale potřebujete větší částku peněz a můžete ručit nemovitostí? Potřebujete spíše peníze na rozšíření výroby nebo navýšení prodeje služeb? Máte v rámci podnikání problémy s neplatiči?

Pak využijte následující nabídky dle Vaší potřeby:

 

 

Bankovní hypotéka nebo nebankovní hypotéka - peníze získáte jako fyzická osoba a do podnikání si je jednoduše vložíte

    Nebankovní podnikatelský úvěr - peníze získáte s ručením nemovitostí nebo motivitých věcí 

 

 

Dluhové poradenství - pomůžeme Vám řešit problémy s neplatiči

Poraďte se s odborníkem  

Poskytne Vám více informací, poradí Vám nebo s Vámi sjedná službu osobně

Chci developerský úvěr

Více informací o developerském úvěru

Developerský úvěr


Jaké dokumenty budou nezbytné pro posouzení žádosti o financování?
 

 • Stručným popisem Vašeho záměru, který bude mimo jiné obsahovat: požadovanou výši úvěrových prostředků, účel čerpání, zajištění a zdroje splácení, varianty řešení, výše vlastních zdrojů, možnosti dozajištění.
 • Potvrzení o bezdlužnosti z CRÚ (BRKI) - Centrální registr úvěrů, který vede Česká národní banka, NRKI - Nebankovní registr klientských informací, který provozuje společnost CNCB – Czech Non-Banking Credit Bureau, z.s.p.o., FÚ - Finanční úřad, SSZ - Správa sociálního zabezpečení.
 • Stavební povolení, územní rozhodnutí, smlouva o dílo, rozpočtové náklady, projektová dokumentace ke stavebnímu povolení.
 • Kopie přiznání k dani z příjmu včetně příloh za poslední dvě účetní období, kopie daňového přiznání musí být opatřena prezenčním razítkem finančního úřadu prokazujícím převzetí originálu.
 • Finanční výkazy za období předchozích dvou let + aktuální výkazy běžného období.
 • Finanční plán na období, stanovené investorem (poskytovatelem úvěru), včetně komentáře k hlavním předpokladům finančního plánu vč. příslušných dokreslujících podkladů.
 • Posouzení tržní hodnoty nemovitosti výhradním posuzovatelem nemovitých zástav investora dle dohodnutých etap rozestavěnosti a navazujícího postupného čerpání.
 • Doklady k zajištění úvěru podle charakteru zajišťovacího prostředku.