Vydělávejte

Související služby

Pro stranu prodávající

Rozhodli jste se prodat svoji nemovitost a nyní přemýšlíte: Jak si zajistit průkaz energetické náročnosti budovy? Jak správně připravit nemovitost pro prodej, aby byla mezi ostatními atraktivní, jedinečná a zajímavá a vy tak získali nejvyšší možnou tržní cenu? Jak správně sepsat kupní smlouvu a případně související smlouvy? Jak postupovat při předání nemovitosti a přepisu energií?
 

Rozhodně nepodceňujte zpracování průkazu energetické náročnosti budovy (tzv. PENB), mohli byste se vystavovat sankci až 100 000 Kč. Více informací v reportáži ČT1


Nabízíme

  • Realitní poradenství, sdělíme Vám zajímavé tipy a rady jak nejlépe prodat nemovitost.
  • Průkaz energetické náročnosti budovy, poskytneme Vám informace a průkaz zajistíme.
  • Home staging [čti houm stejdžing] neboli příprava nemovitosti na prodej či pronájem, Vaši nemovitost profesionálně připravíme pro prezentaci na realitním trhu.
  • Vypracování kompletní smluvní dokumentace, napíšeme pro Vás kupní smlouvu, darovací smlouvu, nájemní smlouvu, předávací protokol, formuláře pro přepis energií, plné moci, odhlášení z povinnosti platit daň z nemovitosti a další související dokumenty.
  • Zprostředkování úklidových, malířských, zámečnických, revizních a dalších služeb

V případě zájmu o konkrétní službu stačí kliknout vpravo na příslušné tlačítko a vyplnit připravený formulář.         ​ 


Pro stranu kupující

Právě jste se rozhodli koupit nemovitost a nyní řešíte tyto otázky: Mám právo na průkaz energetické náročnosti budovy? Jak správně zkontrolovat technický stav kupované nemovitosti? Je kupní smlouva v pořádku, a kdy mám uhradit kupní cenu, abych zbytečně neriskoval/a? Jak vyplnit daňové přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí nebo přiznání k dani z nemovitosti?
 

Platit kupní cenu dopředu nebo neuváženě se nemusí vyplatit. Rádi Vám poradíme, jak správně postupovat při nákupu nemovitosti, a také se souvisejícími povinnostmi.


Nabízíme

  • Realitní poradenství, sdělíme Vám zajímavé tipy a rady jak nejlépe koupit nemovitost.
  • Prověření technického a právního stavu nemovitosti, abyste nekupovali zajíce v pytli.
  • Vypracování nebo kontrolu protistranou připravené smluvní dokumentace, napíšeme popřípadě zkontrolujeme pro Vás kupní smlouvu, darovací smlouvu, nájemní smlouvu, předávací protokol a další související dokumenty.
  • Zprostředkování úklidových, malířských, zámečnických, revizních a dalších služeb.

V případě zájmu o konkrétní službu stačí kliknout vpravo na příslušné tlačítko a vyplnit připravený formulář.         ​ 
 

Všechny nabízené služby mohou využít i pronajímatelé a nájemci.

 

Poraďte se s odborníkem   

Poskytne Vám více informací, poradí Vám nebo s Vámi sjedná službu osobně

Chci energetický průkazEnergetická stupnice budovy