Vydělávejte

Pronájem nemovitosti

Hledáte vhodnou nemovitost (byt, dům, obchodní prostory, kancelář, výrobní halu...) k pronájmu? Preferujete spíše bydlení v pronájmu před vlastním? Vlastníte nemovitost či více nemovitostí a máte problém najít solventní nájemníky? Rádi byste správu svých nemovitostí svěřili profesionálům a volný čas si užívali s rodinou či přáteli?

Nájemné bydlení se v mnoha ohledech vyplatí, jelikož jako nájemce jste svobodnější. Nemusíte se starat například o opravy a údržby nemovitosti s výjimkou drobných záležitostí a také nemáte starost s dalšími povinnostmi vyplývajících z vlastnictví nemovitosti. Pronájem nemovitosti je výhodnější i pro lidi, kteří neplánují se usadit na jednom místě, nebo se často stěhují.

Pronajímat nemovitost se vyplatí i jejím vlastníkům. Sice mají více starostí, ale na druhou stranu mají jistotu, že nemovitost patří jim a při správném hospodaření s nemovitostí jim nemovitost dokonce udržuje hodnotu peněz v čase a přináší pravidelný příjem v podobě nájemného. V době nízkých sazeb u hypoték je zajímavé si pořídit vlastní bydlení, ale i koupit nemovitost za účelem jejího pronajímání.
 

Nabízíme spolupráci pronajímatelům i zájemcům o pronájem.


Jste-li pronajímatelem a máte zájem o solventní a slušné nájemníky, pak klikněte vpravo na tlačítko „Hledám nájemníky“ a vyplňte připravený formulář.     

Jste-li nájemce a hledáte kvalitní bydlení za slušných podmínek, pak klikněte vpravo na tlačítko „Chci podnájem“ a vyplňte připravený formulář.     

Nejčastější dotazy klientů

 • Jaká jsou práva a povinnosti nájemce a pronajímatele?
 • Jak řešit problémy spojené se vznikem, zánikem a změnami nájemních smluv?
 • Jak postupovat v případě sporu s pronajímatelem nebo nájemcem?
 • Mohu v nájemním bytě chovat psa nebo kočku?
 • Jak s trvalým pobytem u nájemního bydlení?
   

Hledáte-li odpověď na shora uvedené dotazy nebo Vás zajímají další informace, pak neváhejte a spojte se s naším realitním makléřem a on Vám rád pomůže.


Další možnosti

Jste pevně rozhodnutí pořídit si vlastní bydlení? Chcete vyřídit hypotéku? V budoucnu plánujete nákup vlastního bydlení a chcete si začít spořit?

Pak využijte následující nabídky dle Vaší potřeby:

   

Nákup nemovitosti – pomůžeme a poradíme s výběrem vhodné a prověřené nemovitosti

 

 

Bankovní hypotéka  - hypotéku Vám spočítáme a vyřídíme od A do Z

 

 

Stavební spoření - lidé často financují své bydlení úvěry ze stavebního spoření

Poraďte se s odborníkem   

Poskytne Vám více informací, poradí Vám nebo s Vámi sjedná službu osobně

Hledám nájemníky Chci podnájem

Od našich klientů

„Dostala jsem se do insolvence, kde mi hrozilo, že nadobro přijdu o střechu nad hlavou, a tak jsem se obrátila na pana Nováka s žádostí o pomoc. Firma BRIO czech moji nemovitost v insolvenci vykoupila a nabídla mi možnost dlouhodobého nájmu, takže se nemusíme s rodinou stěhovat a navíc podmínky nájmu jsou jednoduché a přehledné. Lidi z BRIO czech mohu s klidným srdcem doporučit.“

Miloslava Fikarová, 59 let, uklízečka, Střítež

Více informací o pronájmu nemovitosti

Pronájem nemovitostí

Další výhody a informace o naší realitní kanceláři

 • Všichni naši realitní makléři úspěšně složili kvalifikační zkoušku Obchodník s realitami (kód: 66-042-M), nad kterou dohlíží Ministerstvo pro místní rozvoj, které připravuje návrh zákona o realitním zprostředkování.
 • Nabízíme a preferujeme exkluzivní způsob spolupráce, jelikož tak dosáhneme nejlepších výsledků při hledání požadované nemovitosti k pronájmu či spolehlivých nájemců.
 • Pravidelně topujeme a hopujeme inzerát Vaší nemovitosti.
 • Efektivně pracujeme s poptávkou, takže na Vaši nemovitost nepřivádíme každého realitního „turistu“, nejprve si zájemce o pronájem prověříme a zjistíme jeho finanční možnosti, a proto k Vám přivádíme jen solventní zájemce o pronájem.