Vydělávejte

Prodej nemovitosti

Chcete prodat svoji nemovitost? Chcete svoji nemovitost prodat rychle, výhodně a především bezpečně? Víte o všech zákonných povinnostech, které jsou spojené s  prodejem nemovitosti? Chcete poradit s prodejní cenou Vaší nemovitosti nebo ji zdarma tržně ocenit?
 

Při neopatrném prodeji se můžete dostat do velkých problémů a určitě se nechcete ocitnout v nejistotě a případně se soudit o svoji nemovitost zpět či o úhradu kupní ceny apod. Pracujeme tak, aby právní ochrana byla pro všechny účastníky obchodu na nejvyšší možné úrovni a samozřejmě dle jejich přání a požadavků.


Pokud jste rozhodnutí prodat svoji nemovitost bez starostí a za maximální možnou cenu, pak stačí už jen kliknout vpravo na tlačítko „Chci prodat nemovitost“ a vyplnit připravený formulář.     

V případě, že máte zájem o konzultaci k prodeji Vaší nemovitosti klikněte vpravo na tlačítko „Chci konzultaci k prodeji“ a vyplňte připravený formulář.      

Hlavní výhody a informace

 • Nemovitosti inzerujeme na více jak 60 realitních serverech.
 • Zajistíme splnění všech zákonných povinností při prodeji nemovitosti.
 • Můžete získat zálohu na kupní cenu, tedy část peněz dříve než Vaši nemovitost prodáme.
 • Využíváme spolupráce s Realitní pátrací službou a Lovci nemovitostí - máme databázi klientů, kteří chtějí koupit nemovitost.
 • Nabízíme komplexní prodejní servis vč. právních služeb, úschovy kupní ceny, zpracování PENB, prohlídek nemovitosti, připravení nemovitosti k prodeji atd.

Nabídku nemovitostí naší realitní kanceláře si prohlédněte zde.


Další možnosti

Máte volnou nemovitost k bydlení a nechcete jí prodávat? Potřebujete rychle větší finanční prostředky, ale nechcete hned prodat svoji nemovitost?

Pak využijte následující nabídky dle Vaší potřeby:

   

Pronájem nemovitosti – získáte zajímavý příjem a Vaše nemovitos si udrží svoji hodnotu

 

 

Bankovní hypotéka nebo nebankovní hypotéka - peníze si můžete půjčit a svojí nemovitostí pouze ručit

Poraďte se s odborníkem   

Poskytne Vám více informací, poradí Vám nebo s Vámi sjedná službu osobně

Chci prodat nemovitost Chci konzultaci k prodeji

Od našich klientů

„Na spol. BRIO czech s.r.o. jsme se obrátili s manželem, když jsme se rozhodli prodat náš byt. V té době jsme již plánovali se co nejdříve přestěhovat do nového domu, takže jsme s prodejem dost spěchali. Pan Beránek vyslechl všechny naše požadavky a začal aktivně byt nabízet. Během několika málo dnů domluvil a absolvoval hned 3 prohlídky a již třetí zájemci byt koupili. Pan Beránek byl velice nápomocen i při dalším jednání mezi námi, budoucími majiteli, bankou, úschovnou peněz, kterou noví majitelé požadovali a následně i katastrálním úřadem. Celý tento proces od prvního inzerátu až po přepis v listu vlastnictví trval necelé tři měsíce, což je myslím velmi krátká doba, a té bylo dosaženo díky pomoci společnosti a zejména pana Beránka.“

Martina Prchalová, 32 let, finanční účetní, Polná

Více informací o prodeji nemovitosti

Prodej nemovitostí

Další výhody a informace o naší realitní kanceláři:

 • Všichni naši realitní makléři úspěšně složili kvalifikační zkoušku Obchodník s realitami (kód: 66-042-M), nad kterou dohlíží Ministerstvo pro místní rozvoj, které připravuje návrh zákona o realitním zprostředkování.
 • Nabízíme a preferujeme exkluzivní způsob spolupráce, jelikož tak dosáhneme nejlepších prodejních výsledků a pro Vás maximální prodejní ceny; zjednodušeně řečeno nikdo jiný nám nenarušuje a nepokřivuje námi zvolenou prodejní strategii.
 • Pravidelně topujeme a hopujeme inzerát Vaší nemovitosti.
 • Efektivně pracujeme s poptávkou, takže na Vaši nemovitost nepřivádíme každého realitního „turistu“, nejprve se zájemci řešíme možnost financování nemovitosti, a proto k Vám přivádíme jen vážné zájemce o koupi.

Jaké služby pro prodávající zajišťujeme?

 • Důkladnou prohlídku Vaší nemovitosti, kde zjišťujeme a ověřujeme technické informace nemovitosti a provádíme obhlídku okolí.

 • Na základě zkušeností a statistických výstupů z realizovaných obchodů v místě a čase a s přihlédnutím k aktuální nabídce konkurenčních nemovitostí v dané lokalitě stanovíme doporučenou reálnou prodejní cenu a především také strategii prodeje.

 • Pomůžeme Vám s přípravou Vaší nemovitosti k prodeji, abychom zvýšili její atraktivitu. Náš realitní makléř Vám poskytne potřebné informace, rady a doporučení, jak Vaši nemovitosti zatraktivnit co možná nejvíce zájemcům o koupi. Případně se můžete s makléřem domluvit, že zajistí specialistu, který Vaši nemovitost připraví. Základem je, aby nemovitost působila čistě a neosobně, aby si každý, kdo přijde na prohlídku mohl udělat vlastní představu o svém bydlení. Zahrada kolem domu by měla působit udržovaně, takže i zde mnohdy bývá dost práce.

 • Zákon č. 406/2000 Sb., o hospodaření energií vyžaduje s výjimkou některých nemovitostí, aby prodávající před prodejem zajistil průkaz energetické náročnosti budovy (PENB). Tento PENB musí prodávající předložit kupujícímu k nahlédnutí a předat nejpozději v den uzavření kupní smlouvy a dále by měl prodávající PENB poskytnout realitní kanceláři, aby tato mohla uveřejnit energetickou náročnost budovy v inzerci, jinak je realitní kancelář nucena inzerovat nemovitost s nejhorší energetickou náročností, tedy třídou G. Nedodržení této povinnosti zákon postihuje až 100.000,- Kč sankcí. Nebojte se, tuto službu Vám samozřejmě rádi zprostředkujeme.

 • Připravíme profesionální nabídkovou prezentaci Vaší nemovitosti za účelem marketingu a prodeje.

 • Nejpozději do 24 h od uzavření smlouvy o spolupráci vložíme Vaší nemovitost do systému a exportujeme na příslušné realitní servery.

 • Bez zbytečného odkladu provedeme párování Vaší nabídky nemovitosti se všemi odpovídajícími poptávkami a nakontaktujeme potenciální zájemce o nemovitost.

 • Dále operativní činností vyhledáváme potenciální zájemce o Vaši nemovitost.

 • Vaši nemovitost můžeme viditelně označit reklamním poutačem s informací o jejím prodeji; na poutači je kontakt přímo na makléře, takže se nemusíte o nic starat.

 • Při hledání vhodného zájemce o nemovitost spolupracujeme napříč trhem i s ostatními realitními kancelářemi, abychom zajistili nejvhodnější prodej Vaší nemovitosti.

 • Pravidelně Vás informujeme o zpětné vazbě zájemců a statistikách inzerce s doporučením dalšího postupu při prodeji.

 • Prohlídky nemovitosti zajišťuje osobně náš realitní makléř a lze je provádět i bez Vaší přítomnosti a hlavně na prohlídky zveme jen solventní zájemce. O prohlídce nemovitosti sepisujeme protokol.

 • S vážnými zájemci o koupi uzavíráme rezervační smlouvu a jako projev vůle vážně koupit nemovitost, žádáme zaplacení rezervačního poplatku. Zájemci o koupi umíme pomoci s hypotékou (úvěrem na bydlení) pro financováním koupě.

 • Zajišťujeme kompletní smluvní dokumentaci, tedy kupní smlouvu, popřípadě smlouvu o budoucí kupní smlouvě, smlouvu o úschově kupní ceny, popřípadě i listin a samozřejmě protokol o předání nemovitosti. Nabízíme advokátní, notářskou i bankovní úschovu kupní ceny.

 • Zajistíme podání návrhu na vklad převodu vlastnictví u příslušného katastrálního úřadu se všemi přílohami.

 • Zajistíme předání nemovitosti novému majiteli včetně sepsání předávajícího protokolu a zajištění přepisu energií.

 • Zajistíme Vám případný servis po prodeji Vaší nemovitosti (stěhovací služby, malování a vyklizení nemovitosti, atd.).